Przedszkole,  Szkoła,  Wydarzenia

Pomagamy i wspieramy <3

 

We wtorek, 23 listopada, uczniowie naszej szkoły przekazali karmę i inne inne przedmioty zebrane /oczywiście z pomocą Rodziców/ dla zwierząt z Hospicjum w Ogrodzie Viadrusa.
Hospicjum dla psów🐕 i kotów🐈 znajduje się niedaleko, bo w Oldrzyszowicach.
Tam, dzięki m. in. państwu Celinie i Michałowi, bezpiecznej starości mogą dożyć psy i koty po różnych tragicznych przejściach. Znalazły spokój, opiekę /w tym leczenie/ i wielkie serca opiekunów.
Dla osób bardziej zainteresowanych zwierzakami z Viadrusowego Ogrodu podajemy linki do stron hospicjum. Można na nich zobaczyć niektóre wspaniałe kociaki i psiaki /naprawdę polecamy/.https://www.wogrodzieviadrusa.pl/?fbclid=IwAR1aGRm54Mj9rp81gXziAOlajlcfmSWM29J9b52PZ2WnALDRBq-oLam5nOAhttps://www.facebook.com/WOgrodzieViadrusa/Nie była to jednorazowa akcja – nadal zbieramy dla zwierzaków karmę, zabawki i nieużywane już w domu np. koce, ręczniki /do legowisk/.W imieniu starych, schorowanych i tych młodszych – po wypadkach psiaków i kociaków PROSIMY O JESZCZE.

Samorząd Uczniowski z opiekunem J. Sikorską