Bez kategorii

Pasowanie przedszkolaków i zerówkowiczów

Pasowanie, to zwyczaj taki, że zerówkowiczami stają się przedszkolaki a nowe dzieci prawdziwymi przedszkolakami. I tak właśnie stało się dziś w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole.

Zanim jednak doszło do tej ważnej chwili, przedszkolaki pochwaliły się recytowanymi wierszami oraz piosenkami. Chwilę potem dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, że będą wzorowymi przedszkolakami, które nie tylko grzecznie się bawią i pilnie uczą, ale także dbają o kolegów i przyrodę. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania szkolną kredką, a panie wychowawczynie wręczyły dzieciom dyplomy i upominki.
Wszyscy dołożyli wszelkich starań, aby ten dzień był dla świeżo upieczonych zerówkowiczów i małych przedszkolaków niezapomniany i wyjątkowy.