Kadra Szkoły i Oddziałów Przedszkolnych
Dyrektor Szkoły:
mgr Małgorzata Gabruk
Vice-dyrektor szkoły:
mgr Adam Kopij
Kadra Pedagogiczna:
Szkoła:
- mgr Małgorzata Gabruk – dyrektor szkoły i oddziału przedszkolnego, nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, nauczyciel techniki, muzyki, plastyki, Tyflopedagog.
- mgr Adam Kopij – vice-dyrektor, nauczyciel matematyki, fizyki i informatyki
- mgr Piotr Bińczyk – psycholog, ratownik medyczny
- mgr Anna Mordal – pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, specjalista do pracy z dzieckiem z zaburzeniem ze spektrum autyzmu.
- mgr Anna Kotarska – pedagog szkolny, psychopedagog, nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego, nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych, oligofrenopedagog, specjalista do pracy z dzieckiem z zaburzeniem ze spektrum autyzmu, specjalista w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, nauczyciel: muzyki, plastyki, techniki.
- mgr Lidia Lipian – nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego, nauczyciel biologii, plastyki i techniki, logopeda, specjalista w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, nauczyciel muzyki, plastyki, biologii
- mgr Anna Figas – nnauczyciel historii, WOS, WDŻ , nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego, nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych, oligofrenopedagog, terapeuta TUS, terapeuta pedagogiczny, specjalista do pracy z dzieckiem z zaburzeniem ze spektrum autyzmu,
- mgr Paulina Pawlik – nauczyciel języka polskiego, specjalista do pracy z uczniami ze spectrum autyzmu, logopeda, trener TUS
- mgr Szymon Kiecak – nauczyciel wychowania fizycznego, rehabilitant ruchowy, oligofrenopedagog, edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel biologii, chemii
- mgr Grażyna Gąsior – nauczyciel wychowania fizycznego
- mgr Dorota Honorowicz – nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych i wychowania fizycznego
- mgr Karolina Szczepańska – nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych
- mgr Małgorzata Gal – nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych
- mgr Katarzyna Wojdyło – nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych, logopeda, terapeuta pedagogiczny,
- mgr Magdalena Wereszczyńska – nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych,
- mgr Gabriela Eisele – nauczyciel j. niemieckiego
- mgr Aleksandra Bednarek – nauczyciel języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczyciel współorganizujący zajęcia, oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej
- mgr Małgorzata Feruś – nauczyciel języka angielskiego klas 4-8
- mgr Wiesława Wesołowska – nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego
- mgr Beata Kuna – nauczyciel religii
- mgr Ewa Chruszczewska- doradztwo zawodowe, nauczyciel religii
- mgr Renata Myślińska – pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pielęgniarka
Odziały przedszkolne:
- mgr Elżbieta Kotowska– nauczyciel wychowania przedszkolnego – wychowawca kl. 0 i świetlicy
- mgr Dorota Kiecak- nauczyciel wychowania przedszkolnego, gimnastyka korekcyjna
- mgr Karolina Szczepańska – nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasach integracyjnych i świetlicy
- mgr Adrianna Wirga – nauczyciel wychowania przedszkolnego – grupa 3-4 latków i świetlicy
Pracownicy obsługi szkoły:
- Barbara Drozda – sekretariat
- Anna Krutak – intendentka, pracownik obsługi szkoły
- Grażyna Kubiak – pracownik obsługi szkoły
- Adam Kubiak – woźny – konserwator
- Agnieszka Czarnecka – pomoc nauczyciela w przedszkolu